HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1983 senesinden bu yana sektörde emin adımlarla ilerleyen Ergüneş Group’un tescilli markası olan Erfill, metal ürün grubu ile hizmet etmektedir. Erfill, metal üretim tesislerinde çeşitli mekanizmalar, amortisör, metal ayaklar ve metal aksesuarlar ürettirerek piyasaya sunmaktadır. Her geçen gün yeni yatırımlarla anlaşmalı tesislerini ve üretim parkurlarını yenileyen ve teknoloji çağına ayak uyduran Erfill, üretim kapasitesini de artırmaktadır.

Satış ve pazarlama ağını, bünyesinde bulundurduğu Huzur Malzemecilik üstlenmektedir. Aynı zamanda 2014 yılında argesini tamamladığı amortisör ve baza makası ile uluslararası alanlarda geçerli olan belgelerini tamamlayıp yurt içinde ve yurt dışında büyük ses getirmekte olup birçok yabancı firmaya hizmet etmektedir. Bünyesinde 250’ye yakın ürün bulunduran Erfill, her geçen gün ürün portföyünü genişleterek sektörüne ve ülkesine katkıda bulunmaktadır.
Sosyal Medya
Hakkımızda
1983 senesinden bu yana sektörde emin adımlarla ilerleyen Ergüneş Group’un tescilli markası olan Erfill, metal ürün grubu ile hizmet etmektedir.
İletişim Bilgileri
Adres
Organize Sanayi Bölgesi. 43.Cad No:8 KAYSERİ / TÜRKİYE
Telefon
+90 352 322 03 43 (pbx)
E-Posta
info@erfill.com